40 - lecie
Krakowskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego     W dniach 22-23 kwietnia w "Orlim Gnieździe" na Jurze odbyły się obchody 40-lecia naszego klubu.
   Impreza zaczęła się od grilla na świeżym powietrzu i promieniach słonecznych. Ta mniej formalna część spotkania rozwinęła się na tyle dobrze, że pokazy slajdów musiały być przeniesione na wieczór. Tylko usilna perswazja organizatorów spowodowała, że wszyscy porzucili swojskiego grilla, na rzecz uroczystej kolacji. Nie przeszkodziła ona jednak w kontynuowaniu wspomnień. Po przyjęciu właściwej porcji pokarmu i toastów, w pobliskich salach rozpoczęły się tańce i wybryki oraz opowieści z wypraw ilustrowanych przeźroczami. Zjazd wszystkich pokoleń klubowiczów i gości zgromadził ponad 100 osób, a trwająca do późnych godzin impreza spowodowała wyczerpanie wszelkich zapasów piwa w ośrodku, który okazał się nie docenić klientów.
W czasie obchodów można się było zaopatrzyć w okolicznościowe gadżety, tj. koszulki, naklejki i znaczki. Wydany został też kolejny zeszyt "Jamnika", który zawiera przede wszystkim podsumowanie działalności klubu w minionych pięciu latach.Jakub Nowak

Obecny i poprzedni prezes wznieśli toast za Klub :)


Klika fotek z imprezy ..

Głodny nikt nie był :)

Krótka mowa Prezesa.

Fotka od SW.

Podarki od SDG..

Choć nie doceniono naszych możliwości :D

Atmosfera imprezy ...

Slajdy...

były pokazywane w podziemiach.